23. 10. 2014

Winx Club - Challenge Accepted???

Zdravím čtenáře Filmspotu.

Poněkud netradičně jsem se rozhodl vytvořit takový malý experiment. Jde totiž o to, že 30. října do našich kin vstoupí italský animovaný film Winx Club - V tajemných hlubinách. Jeho plakát vypadá takto:


...a takhle vypadá český trailer:


Upřímně řečeno, netuším, o co jde (možná adaptace nějakého holčičího komiksu, který u nás nikdo nezná), ale v každém případě existuje na toto téma ještě nejeden seriál a dokonce před šesti lety šel u nás v kinech film s názvem Winx Club - Výprava do ztraceného království, a tento nový film je dost možná jeho pokračováním.

Ale o co jde - recenze na filmy píšu na tomto blogu dobrovolně ve volném čase a z vlastní iniciativy (jediným potenciálním zdrojem příjmů je možnost spokojených čtenářů přispět dobrovolným příspěvkem pomocí tlačítka DONATE ve sloupečku vpravo, ale zatím se to moc neujalo), avšak psaní recenzí není mou jedinou činností a mám i jiné povinnosti, kterým bych se měl věnovat. Na filmy se snažím chodit zodpovědně, takže jsem vydržel i tří a čtvrt hodinové turecké drama, ale co se týče snímku Winx Club, tak přestože toho o něm moc nevím, tak je mi jasné, že je to film určený pro diváky úplně jiného věku, pohlaví a dost možná i sexuální orientace, než mám já. A ačkoli opravdu nemám nic proti animovaným filmům, tak na tento zkrátka nemám čas a ani dostatek odhodlání.

Ovšem je tu jedna možnost: Pokud se do konce tohoto víkendu (tedy do půlnoci v neděli 26. 10.) podaří v rámci dobrovolných příspěvků vybrat alespoň 500 kč, tak na ten film půjdu a recenzi na něj napíšu. To slibuji. Takže pokud si ji ode mne chcete přečíst, víte, co máte dělat.

Předem děkuji, pokud se tak stane.

(Odstavce výše v žádném případě nenaznačují, že bych měl na tento film předem vytvořený názor. Již mnohokrát jsem byl v kině na filmech určených pro úplně jiné diváky, než jsem já, a v některých případech šlo o příjemná překvapení. Winx Club - V tajemných hlubinách může být klidně neuvěřitelná sračka, ale klidně to může být i pohodová a neškodná záležitost, jako nedávná Víla Zvonilka.)


Žádné komentáře:

Okomentovat