7. 11. 2014

Co nás čeká: Hobit, Chappie, Iron Sky 2, Padesát odstínů šedi...

Vyvalila se na nás další nálož trailerů, z nichž některé skutečně nelze opomenout.

Poslední část trilogie Hobit s podtitulem Bitva pěti armád slibuje epickou a temnou fantasy a mohutný závěr velkolepého příběhu. Pěkné, velmi pěkné. Trailer je s českými titulky.


Chappie - moderní variace na Číslo 5 žije od režiséra Districtu 9 a Elysia. Roztomilý robot s lidskými emocemi v hlavní roli.


Pokračování Iron Sky, sci-fi o nacistech na Měsíci a o jejich invazi na Zemi. Prokousat se nemastným a neslaným trailerem dá práci, ale počkat si na konec se vyplatí. Nebo už jste snad někdy viděli Hitlera jezdícího na hajlujícím Tyranosaurovi?


Adaptace populárního bestselleru Padesát odstínů šedi o romanci okořeněné trochou toho sado-masa. Pro někoho možná událost měsíce (premiéra v únoru), ale pokud bude film stejně plytký jako kniha, tak se není na co těšit.


Nový film Clinta Eastwooda s Bradleym Cooperem v hlavní roli. Nabízí velmi silnou scénu s odstřelovačem, mířícím na ženu s malým chlapcem. Americký sniper je vskutku příhodný název.


Velmi rozsáhlý trailer na historické drama Exodus: Bohové a králové režiséra Ridleyho Scotta. Premiéra na Boží hod vánoční.Žádné komentáře:

Okomentovat